26 жовтня, 13:55

Підняття ціни на газ депутати Надвірнянської райради вважають злочином проти українців

Прикриваючись вимогами Міжнародного валютного фонду щодо вирівнювання ціни на газ для населення і промисловості, керівники держави в черговий раз використовують владну силу та змушують українців платити значно більше в кишені олігархів. 

Депутати Надвірнянської райради від фракції «Воля» одноголосно підтримали звернення до Президента Порошенка, а також висловили позицію у відповідній заяві фракції.

«Президент України, Петро Порошенко, в своїх особистих інтересах та інтересах Ахметова, Пінчука, Авакова, Бойко, Фірташа та інших власників газовидобувних компаній в Україні, які монополізували ринок газу, знову продовжують відкрито та «законно» грабувати кожного споживача газу», - йдеться у заяві.

Ба більше, вважають депутати, риторика Президента України про намір захистити громадян від згубних наслідків збільшення вартості газу – це ще один із способів грабування населення України.

«Петро Порошенко поруч з Ахметовим, Пінчуком і Коломойським увійшов до десятки найбагатших українців. За останній рік його статки збільшилися на 10%. Це в той час, коли пересічні українці зубожіли в рази і покращенням свого фінансового стану похвалитись не можуть.Це є відверте та планомірне знущання діючої влади на чолі з Порошенком над українським народом!

І ми, депутати районної ради, неодноразово під час нашої каденції звертались до Уряду і Президента з вимогами скасувати чи відмінити ті чи інші постанови, укази чи закони»,- сказала під час обговорення очільниця фракції «ВОЛЯ» партії РНС в Надвірнянській райраді Тетяна Пришляк.

Вона також зазначила, що наступний рік для України є вирішальним, тож українцям варто ретельно обдумувати свій вибір.

«То для чого нам така влада, яка веде антиукраїнську, антилюдську політику? Адже інакше, як геноцидом власного народу це не назовеш!
Тому необхідно якнайшвидше змінити вищих керівників держави, скасувати олігархічне панування, яке призвело до ігнорування потреб громадян України та ще більшого зубожіння населення», - вважає Тетяна Пришляк.
Поділитися новиною:
Поділитися