31 жовтня, 14:51

«РУХ НОВИХ СИЛ» формує на Прикарпатті команду кандидатів в депутати для участі у виборах до рад ОТГ

РУХ НОВИХ СИЛ братиме участь у виборах до об’єднаних територіальних громад, які відбудуться 23 грудня 2018 року. Відтак оголосив про формування команд кандидатів в депутати до рад ОТГ.

В Івано-Франківській області вибори відбудуться в Долинському районі до Вигодської селищної ради об’єднаної територіальної громади, на Коломийщині до Коршівської сільської ради об’єднаної територіальної громади, в Калуському районі депутатів обиратимуть до Новицької сільської ради об’єднананої територіальної громади, а на Рогатинщині до Букачівської селищної об’єднананої територіальної громади.

Додаткові вибори депутатів відбудуться в Надвірнянському районі (до Ланчинської селищної ради об'єднаної територіальної громади від Середньомайданської сільської ради (села Середній Майдан, Вишнівці, Глинки). У Косівському районі додаткові вибори відбудуться до Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади від с. Рибне, а на Рожнятівщині - до Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади від с. Брошнів.

«Люди з активною життєвою позицією, яким небайдуже майбутнє громади, мають йти у депутати рад ОТГ. Завдяки  об’єднанням громади отримають додаткові повноваження та фінанси. Саме депутати ради ОТГ вирішуватимуть на що спрямовувати бюджет, отримають можливість брати участь у міжнародних проектах і залучати додаткові надходження. Це найкращий антивірус від злодійства, яке відбувається в країні», - переконаний один із лідерів РНС, кандидат в президенти Юрій Дерев’янко.

Аби стати людьми змін та приєднатися до команди «РУХУ НОВИХ СИЛ» необхідно звернутися в офіс, що в Івано-Франківську за адресою вул.Пилипа Орлика, 8. Контактний телефон: 098 700 50 76

  
Поділитися новиною:
Поділитися