11 січня, 17:09

Благодійний фонд Юрія Дерев’янка привітав БО «Світла надія» з новорічно-різдвяними святами

Бал-маскарад для дітей з інвалідністю відбувся у Богородчанах. Організувала його БО «Світла надія». Вихованці організації отримали солодкі подарунки від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка.

Матір вихованця Надія Стрембецька розповідає: 
«Діти в нас - особливі. Батькам не завжди буває легко, коли бачиш, що твою дитину не приймає світ. А в такій організації вони всі між собою однакові. Цілуються, обіймаються, бо люблять один одного. Нам важливо, що ми змогли об’єднати цих дітей. І батькам стало легше.
Також плануємо створити реабілітаційний центр у Богородчанах. Нам виділили приміщення колишнього військового ліцею. Тут потрібно ше зробити ремонт. Окрім того, необхідно, щоб з дітьми займався реабілітолог, масажист, психолог, логопед. Як мама особливої дитини, я добре знаю, що їм потрібна увага. Тому хочемо залучити якомога більше спонсорів для створення такого Центру», - говорить Надія Стрембецька. 

Вихованиця БО «Світла надія» сімнадцятирічна Іванка каже, що має чимало хороших друзів в організації: 
«Я тут від початку. У нас всі дуже світлі люди, діти. Нам разом цікаво проводити час і добре, коли організовуються такі заходи».

Головою організації «Світла надія» є Надія Стефурак. Жінка й сама уже 20 років на інвалідному візку. Каже, що для них важливо підтримувати й батьків дітей з особливими потребами.

«Ми хочемо їм нагадати, що життя – прекрасне. Якщо є проблема, то не варто зациклюватись. 
Тому сприяємо соціальній адаптації дітей, допомогаємо продуктами, памперсами, організовуємо свята», - говорить Надія Стефурак.

Неодноразово допомагав БО «Світла надія» і Благодійний фонд лідера партії "ВОЛЯ",кандидата в Президенти Юрія Дерев’янка. 

«Вже третій рік поспіль даруємо дітям солодощі з нагоди новорічних свят. Також неодноразово ми надавали матеріальну допомогу, юридичні консультації. Ми розуміємо, що в Україні такі діти і їхні батьки залишені один на один зі своїми проблемами. А та мінімальна соціальна допомога, яку вони отримують від держави, не забезпечує їхніх потреб. Тому ми і надалі підтримуватимемо такі організації, співпрацюватимемо з ними, щоб зробити світ дітей кращим. 
У цей новорічно-різдвяний час хочу побажати батькам особливих дітей витримки, а діткам – здоров’я. Нехай Бог їх охороняє. Адже не зважаючи на всі негаразди, вони не втрачають віри і надії у краще», - говорить представник Благодійного фонду Юрія Дерев’янка, депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Марія Рудик.

Поділитися новиною:
Поділитися