27 січня, 18:16

Богдан Гребенюк: Юрій Дерев’янко має чіткий план зниження тарифів та покращення якості ЖКП (ВІДЕО)

Кандидат в Президенти України Юрій Дерев’янко та команда політичної партії «ВОЛЯ має чіткий план зниження тарифів та покращення якості житлово-комунальних послуг.

Про це заявив член партії «ВОЛЯ» Богдан Гребенюк під час З’їзду партії «ВОЛЯ», де висувалась кандидатура Юрія Дерев’янка на пост Президента України.

Він повідомив, що кожен українець сьогодні зіштовхується з ситуацією коли послуги житлово-комунального господарства зовсім не відповідають тим тарифам, які він щомісяця отримує у платіжках.

«Ви кожен день самі зіштовхуєтесь і бачите це на власні очі: обшарпаний, напівзруйнований будинок, баки з невивезеним сміттям, поруч на місці дитячого майданчику стоїть генделик, коло якого лежить п’яне тіло, на клумбі припарковане авто. Ви підіймаєтесь пішки на 9 поверх, бо ліфт не працює. Раз на місяць ми сплачуємо космічні тарифи – олігархам, які володіють усіма мережами, обленерго», - сказав Гребенюк.

Він підкреслив, що тарифи на ЖКП знизити реально, для цього потрібно здійснити наступні кроки:

1.  Забрати вплив у олігархів.
2.  Створити рівні конкурентні умови для заходу нових компаній на ринок житлово-комунальних послуг.
3.  А поки цього не сталось – держава має встановити верхню межу, 20% прибутку для монополістів, а не в 5 разів, як це є зараз.

«Тоді будуть чесні тарифи, і ми зможемо вільно обирати яку компанію, яку ми хочемо бачити в своєму будинку», - вважає Гребенюк.

Він підкреслив, що повністю підтримує позицію кандидата в Президента Юрія Дерев’янка про те, що співмешканці багатоквартирних будинків повинні володіти земельною ділянкою, на якій розташований їхній будинок.

«Перед передачею будинку в управління ОСББ держава має провести капітальний ремонт цього будинку під наглядом мешканців  будинку. Земельною ділянкою і прибудинковою територією мають володіти співвласники багатоквартирного будинку», - підкреслив Гребенюк.

Він переконаний, що тоді на подвір’ях не буде незаконних МАФів та інших будов, а будуть зелені газони, дитячі та спортивні майданчики.

«Для цього потрібно мати всього лише політичну волю. Наша команда і Юрій Дерев’янко має таку волю. Тому ми його підтримуємо на пост Президента України», - заявив Богдан Гребенюк.

Поділитися новиною:
Поділитися