4 жовтня, 17:00

Соболєв: Якщо наш закон не подобається прокуратурі, СБУ, та cуддям – то це дуже хороший закон

Якщо Закон України «Про очищення влади» не подобається високопосадовцям, зокрема очільникам ГПУ, СБУ та судів, то українське суспільство — на правильному шляху. Про це Голова громадського люстраційного комітету, кандидат в народні депутати «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв заявив в ефірі «Шустер LIVE».

«Якщо наш закон не подобається прокуратурі, якщо він не подобається судам, якщо він не подобається СБУ, то це дуже хороший закон. Тому що їхню роботу всі ці роки ми бачили», - зазначив Соболєв.

Він зауважив, що представники старого режиму будуть намагатися апелювати до міжнародного права та будуть скаржитися в Європейський суд з прав людини «Вони будуть кричати про те, що їхні права порушуються. Але це і є ознакою того, що ми нарешті по-справжньому приступили до очищення влади, до головного процесу в Україні, щоб відбулись усі інші справи, щоби була побудована конкурентна економіка, щоби влада перейшла до громадян, а посадовці стали найманими підконтрольними менеджерами, і щоб ми збудували ефективні Збройні сили», — сказав Соболєв. Він додав, що закон, зокрема, передбачає перевірку усіх посадових осіб Міноборони і Генштабу.

Відео: http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?yakshho_zakon_pro_lyustratsiyu_ne_podobayetsya_prokuraturi_to_tse_duzhe_horoshiy_zakon__sobolyev&objectId=492379

Поділитися новиною:
Поділитися