Підтримати кандидата


Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, заповніть форму, з контактними данними для того, щоб бути в курсі перебігу компанії у вашому регіоні на новин партії.
Якщо ви вкажете, що бажаєте долучитися до компанії у якості волонтера, спостерігача або члена комісії - вам також будуть надіслані усі необхідні інструкції.
Ваше ім'я
Ел. пошта
Телефон (за бажанням)
+38
Дякуємо за бажання підтримати цього кандидата. Будь ласка, порекомендуйте сторінку кандидата вашим друзям у соціальних мережах, щоби якомога більше людей отримали інформацію про його програму.
Поділитися

Також ви вказали, що готові приєднатися до нашої виборчої кампанії. Детальну інформацію про те, як стати учасником команди «ВОЛІ» на цих виборах та про конкретні наступні кроки, ми переслали вам на електронну пошту. Зараз ви можете переглянути інформацію на нашому сайті:
Якщо ви захочете спитати, як допомогти цьому кандидату у його виборчій кампанії — звертайтеся до штабу кандидата за телефоном +38 068-751-25-12
Підтримати кандидата
Дякуємо за підтримку
Юрій Дерев'янко
Івано-Франківська область, виборчий округ № 87
Межі округу: місто Яремче з населеними пунктами Яремчанської міської ради, Надвірнянський район, частина Богородчанського (виборчі дільниці № 260001 – 260007, 260010 – 260013, 260016 – 260019, 260024 – 260026, 260028 – 260033, 260040 – 260044), частина Коломийського (виборчі дільниці № 260329 – 260338, 260408) районів
Біографія:

41 роки, м. Надвірна
Народний депутат України, член Ради партії «ВОЛЯ». Співголова депутатського об’єднання «Платформа реформ».
Надіслав понад 3000 звернень, 24 депутатські запити, подав 76 законопроектів, 8 з яких стали законами, зокрема люстраційні закони «Про очищення влади», «Про відновлення довіри до судової системи» та інші. Під час Євромайдану - ініціатор судового процесу "Україна проти Захарченка"


Щоб долучитися до кампанії звертайтеся до передвиборчого штабу кандидата: +38 068-751-25-12

Пряма мова
«Першочергове завдання в економіці – змінити інвестиційний клімат, ліквідувати монополії, демонополізувати економіку та зробити рішучі дії по повній детінізації»
Програма
  • Люстрація місцевих чиновників-корупціонерів та боротьба з корупційними схемами;

  • Підтримка місцевих батальйонів територіальної оборони;

  • Ремонт та будівництво дитячих садочків та шкіл і ремонт доріг;

  • Підтримка розвитку туризму;

  • Продовження газифікації населених пунктів округу;

  • Покращення медичного обслуговування жителів округу.
Новини кандидата
23 жовтня
 
20 жовтня
Реалізація Закону "Про очищення влади" (люстрацію) та запровадження відкритих кадрових конкурсів і громадського контролю за призначенням посадовців, як це передбачає ініціатива "Національний кадровий резерв", дозволить залишити в минулому партійні квоти при розподілі державних керівних посад. А також забезпечить середній ланці посадовців можливість зробити кар`єру, сказав на презентації всеукраїнського проекту "Національний кадровий резерв" у Івано-Франківську народний депутат, розробник закону про люстрацію, член Ради партії "ВОЛЯ", кандидат до Верховної Ради по 87 виборчому округу Юрій Дерев`янко
 
17 жовтня
Дві тисячі євро компенсації пенсіонерці з Микуличина. Народний депутат Юрій Дерев`янко з командою юристів своїх депутатських приймалень виграв справи у Європейському суді з прав людини, допомагаючи прикарпатським пенсіонерам відстояти права на пільги і виплати. Зокрема, за статусом "діти війни".
 
15 жовтня
Парламентський комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією відмовився підтримувати поправку до проекту Закону "Про запобігання корупції", яка зобов'язує усіх близьких осіб чиновників щорічно декларувати свої доходи і видатки за місцем своєї реєстрації.
 
10 жовтня
Прийняття антикорупційних законів дозволить громадянам отримати доступ до реєстрів нерухомого майна, до розширених фінансових декларацій чиновників, а також дасть можливість громадського контролю за антикорупційними розслідуваннями та можливість відсторонити держслужбовців від тих питань у боротьбі з корупцією, де виникає конфлікт інтересів. Про це заявив народний депутат України, член Ради партії «ВОЛІ» Юрій Дерев'янко.
 
8 жовтня
Масштабна кампанія проти остаточного ухвалення закону «Про очищення влади» сьогодні розвернулася як в середині України, так і поза її межами.
 
7 жовтня
Люстративна машина: коли її запустять, кого та як будуть люструвати? Про це розповів на зустрічі з громадськими організаціями Надвірнянщини співавтор Закону «Про очищення влади», народний депутат України, кандидат-мажоритарник по 87 округу Юрій Дерев’янко.
 
4 жовтня
Україна загальмує у своєму розвитку, якщо не провести децентралізацію влади, вважає народний депутат, кандидат до Верховної Ради по мажоритарному округу № 87 Юрій Дерев’янко. Як саме має бути здійснена децентралізація народний обранець розповів на зустрічі з громадою села Микуличин Яремчанської міської ради, відповідаючи на запитання своїх виборців.
 
3 жовтня
25 вересня ЦВК зареєструвала мажоритарних кандидатів від партії «ВОЛЯ». Про це повідомили на спільній прес-конференції члени Ради партії «ВОЛЯ», кандидати по мажоритарних округах Прикарпаття Юрій Дерев’янко (виборчий округ №87) та Ольга Галабала (виборчий округ №84).
 
25 вересня
Фінальна версія ухваленого Верховною Радою закону «Про очищення влади» дозволить закрити усі «дірки», що можуть дозволити великій кількості чиновників уникнути люстрації.
 
22 вересня
21 вересня Надвірна приймала обласне свято повстанської та стрілецької пісні імені Софії Галечко. Фестиваль приурочили 100-річчю створення Легіону українських Січових Стрільців та 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. У його відкритті взяли участь керівники області та району та народний депутат від Надвірнянщини Юрій Дерев’янко.
 
17 вересня
Ухвалення Закону «Про очищення влади» — це історичний крок до європейської держави. Про це заявив народний депутат України, член Ради партії «ВОЛЯ», один із співавторів закону «Про очищення влади» Юрій Дерев’янко.
 
12 серпня
Сьогодні громадяни зробили ще один крок до очищення влади – змусили Парламент включити до порядку денного люстраційні закони. Про це заявив депутат Верховної Ради України, член Ради партії «ВОЛЯ» Юрій Деревянко.
 
11 серпня
Голову Верховної Ради просять відкликати Сергія Ківалова з посади голови Комітету з питань верховенства права та правосуддя. Відповідне звернення направлене Народним депутатом України, членом Ради партії «ВОЛЯ» Юрієм Дерев'янко.
Розкажіть друзям про кандидата
Поділитися